Vaše image, naše starost

Měření zraku patří k základním službám všech našich očních optik – poboček. Pravidelné měření zraku by mělo patřit k základnípéče o zrak, měření zraku péči o Váš zrak, neboť díky tomu můžete předcházet řadě očních vad.

Měření zraku k brýlím zdarma

Pokud chcete skutečně pečovat o Váš zrak je důležité si jej pravidelně nechat kontrolovat. V rámci péče o naše zákazníky poskytujeme službu měření zraku při nákupu dioptrických brýlí či kontaktních čoček zcela ZDARMA. Váš zrak si však samozřejmě  můžete za poplatek nechat změřit i bez nutnosti nákupu brýlí či kontaktních čoček.

Jak často měřit zrak?

Bez ohledu na to, zda nosíte brýle či nikoliv, měli byste o Váš zrak skutečně pečovat a min. jednou za dva roky navštívit specialistu – optometristu, který Vám zrak přeměří. Podle výzkumu 90% dotázaných se bojí ztráty zraku více, než ztráty jakéhokoliv jiného orgánu.

Oční optika Cihlářová

Oční ordinace, měření zrakuOční optika Cihlářová dopřeje Vašim očím ten nejlepší servis. Objednejte se pro změření Vašeho zraku v některé z našich poboček:

Oční optika Benátky nad Jizerou

Zkušený optometrista je Vám zde k dispozici každé úterýstředu. Pro objednání využijte náš kontakt: 326 362 100.

Oční optika Lysá nad Labem

Služeb zkušeného optometristy můžete využít denně mimo úterý, po domluvě také v sobotu. Pokud se chcete objednat, využijte náš kontakt:  325 552 174.

Oční optika Mnichovo Hradiště

Zkušený optometrista je Vám zde k dispozici každé úterý a pátek. Pro objednání využijte náš kontakt: 326 774 714.

 

Oční optika Cihlářová Vám poskytne tu nejlepší péči a servis. Kontaktujte nás pro více informací či pro objednání.

Kontakty

Tel.:326 362 100
(optika Benátky n/J.)


Tel.:325 552 174
(optika Lysá n/L.)


Tel.:326 774 714
(optika Mn.Hradiště)


E-mail: optikacihlarova@seznam.cz

UPOZORNĚNÍ
Naše optometristky Vám změří oči a kvalitně, profesionálně a se zárukou Vám doporučí pro Vás nejvhodnější brýle či kontaktní čočky. Oční lékař je v Lysé nad Labem z důvodu dlouhodobé nemoci do odvolání nepřítomen.